Αποτελεσματική Εκπαιδευτική Πράξη και Συμβουλευτική Διαχείρισης Κρίσεων στη Σχολική Κοινότητα - B' Κύκλος

Αίτηση Συμμετοχής στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα του Κέντρου Επιμόρφωσης και Διά Βίου Μάθησης του Πανεπιστήμιου Θεσσαλίας

• Υποχρεωτικά πεδία *

• Συμπλήρωση της ηλεκτρονικής αίτησης με μικρά γράμματα ώστε να αποφεύγονται λάθη τονισμού.

Προσοχή στην ορθή συμπλήρωση. Τα στοιχεία αυτά θα χρησιμοποιηθούν για την έκδοση του πιστοποιητικού παρακολούθησης
  • (Παρακαλούμε συμπληρώστε με ΜΙΚΡΑ ΓΡΑMΜΑΤΑ το όνομα σας)
  • (Παρακαλούμε συμπληρώστε με ΜΙΚΡΑ ΓΡΑMΜΑΤΑ το επώνυμο σας)
  • (Παρακαλούμε συμπληρώστε με ΜΙΚΡΑ ΓΡΑMΜΑΤΑ το όνομα)
  • DD slash MM slash YYYY
  • (Οδός, Αριθμός, Τ.Κ., Πόλη)
  • Accepted file types: doc, docx, pdf, jpg, gif, png, jpeg, Max. file size: 5 MB.
    Απαραίτητο δικαιολογητικό Συμμετοχής
  • Για κάθε κατάθεση, εκδίδεται απόδειξη αντίστοιχη του ποσού που καταβάλλεται. Σε περίπτωση που επιθυμείτε την έκδοση τιμολογίου, παρακαλώ συμπληρώστε τα στοιχεία σας παρακάτω:

• Με ατομική μου ευθύνη και γνωρίζοντας τις κυρώσεις που προβλέπονται από τις διατάξεις της παρ. 6 του άρθρου 22 του Ν. 1599/1986, βεβαιώνω την ακρίβεια των ανωτέρω αναφερομένων στοιχείων. Επίσης δηλώνω ότι συγκατατίθεμαι για τη συλλογή και επεξεργασία των παραπάνω προσωπικών δεδομένων σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 2472/1997 περί «Προστασίας του ατόμου από την επεξεργασία δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα».